Category

Citroen C2 Nie Działa Wspomaganie

Citroen C2 Nie Działa Wspomaganie. Odpowiedzi (0) citroen c4 2010: Znalazłem przerwany kabelek , zreperowałem i teraz działa wspomaganie.ale nastąpił niesamowity pobór energii ,aż alternator robi się gorący ,a ładowanie spadło do 13,73 i zaczęła się żarzyć lampka od.

Moduł Pompa Wspomagania Citroen C3 Picasso 1.6 Hdi
Moduł Pompa Wspomagania Citroen C3 Picasso 1.6 Hdi from frauto.pl

Wspomaganie raz chodzilo, a raz nie (kontrolka od testu gasła po paru minutach po zapaleniu lub musiale wyłączyć zapłon i zapalić samochód z powrotem. Citroen c 4 1.6 vti jakie powinno byc cisnienia pompy oleju. ( citroen c2 ) problem ze wspomaganiem.

Jeżeli Dam Go Na Wysokie Obroty To Się Uruchamia I Działa Do Wyłączenia Silnika.

Po włączeniu klimatyzacji właczają się tylko wentylatory a sprężarka nie pracuje. Auto było nie z tej ziemi. No wolnych obrotach jest 2.5 a przy 3000.

Newsletter, Wiadomości Sms) Przez Grupę Olx Sp.

( citroen c5 ) nie działa wspomaganie. Cala historia zaczęła się w zimie. Witam od niedawna pojawił się moim saxo 1.4i vts 2000r problem z elektryką.

Citroen Saxo 1.4 Światła Pozycyjne, Wpsomaganie I Dmuchawa.

Jedno jest to, że na początku jak odpalam samochód to nie działa mi wspomaganie i dmuchawa. Chciałbym się dowiedzieć na temat wspomagania kierownicy (city) w tym samochodzie, ponieważ przy bardzo wolnej jeździe (np. Samochód citroën c2 supermini był produkowany od 2003 do 2009 roku.

Wyrażam Zgodę Na Używanie Przez Grupę Olx Sp.

Manewrowanie na parkingu) wspomaganie nie działa. Sprawdź więcej ofert dla citroën c2, wielkopolskie. Największa baza ogłoszeń samochodów osobowych na sprzedaż w serwisie gratka.pl.

Zalaczalo Się I Wylaczalo I Teraz Już Nie Działa Wogole.

Citroen z silnikiem 1.6hdi z 2006 r. Ponadto system umożliwia wizualizację manewru na ekranie wielofunkcyjnym. Ciśnienie przy wyjściu z pompy i powrocie jest.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *